VILLA BERTHA

Proč Villa Bertha?
Nenechte se zmást, Bertha není opravdová vila, ale rodinný domek v Pošumaví. Svůj název dostala od předchozích majitelů, kteří v době, kdy se do domu přistěhovali, měli psa Berthu. A název domu byl na světě. Rozhodli jsme se název zachovat a Bertha teď čeká na váš příjezd.Villa Bertha je útulná chalupa v malé pošumavské obci Podmokly. Podmokly leží jen 7 kilometrů od brány Šumavy - města Sušice. Mezi hrady Rabí a Kašperk. V pěší vzdálenosti od keltského hradiště Sedlo. 

Přímo v obci stojí bývalá židovská synagoga, která v současné době prochází rekonstrukcí. Severozápadně od obce se uprostřed pastvin nachází židovský hřbitov z 18. století.

Pronajměte si celou chalupu jen pro sebe a užijte si klidnou dovolenou v přírodě. 

Bertha stojí na úplném kraji obce přímo u cesty.

Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. 

VYBAVENÍ CHALUPY

UBYTOVÁNÍ PRO 4 OSOBYDvě lůžka v ložnici s manželskou postelí a dvě lůžka na rozkládacím gauči v obytné kuchyni. V letní sezóně nově až 6 osob - 2 lůžka na rozkládacím gauči v pokoji v patřeTOPENÍ DŘEVEM

Vytápění pomocí kuchyňského sporáku na dřevo. 

Možnost topení elektrickým kotlem za příplatek 300 Kč /den po domluvě.

VYBAVENÁ KUCHYNĚVařit můžete v prostorné plně vybavené kuchyni s elektrickým vařičem i sporákem na dřevo. K dispozici je myčka nádobí, varná konvice i lednice.

OPLOCENÁ ZAHRADA

Zahrada je prostorná a dobře oplocená, nemusíte se bát na ni vypustit své děti ani mazlíčky. Otestováno na našem dítěti i vynalézavém psovi.

GRILHorké letní dny jsou jako stvořené pro grilování. Zahradní gril s kamennou grilovací deskou je vám plně k dispozici.

BYLINKOVÁ ZAHRÁDKA

Dobře hledejte a na zahradě naleznete spoustu s láskou vypěstovaných bylinek pro vaše využití na prázdninové vaření.

EKOLOGICKÁ DOMÁCNOST

K domu patří biologická čistička vody. Používáme pouze ekologické čisticí prostředky, třídíme odpad a vás prosíme o totéž. 

WIFIWifi síť dostupná v celém domě i na zahradě.

PARKOVÁNÍ POD STŘECHOUMožnost parkování pod zastřešenou pergolou na zahradě.

VYBAVENÁ KOUPELNAKoupelna se sprchou a pračkou. Oddělená toaleta.

ÚSCHOVA KOL A LYŽÍMožnost úschovy kol a lyží do uzamykatelné stodoly.